AKTUALNOŚCI

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Smardzewicach nad Zbiornikiem Sulejów Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie zorganizował spotkanie robocze pt. „Wykorzystanie współpracy regionalnej dla realizacji nowych wyzwań”. (08.03.2018)

czytaj więcej
Dzień Informacyjny Life+
Ostatnia aktualizacja: 21.05.2012

W dniu 10 maja 2012 w Warszawie odbyło się organizowane corocznie spotkanie Dzień Informacyjny LIFE+. Celem tych spotkań jest umożliwienie wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z uzyskaniem dofinansowania, aplikowania oraz realizacji projektów w ramach programu LIFE+.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele projektu LIFE08 ENV/PL/000519 „Ekotony dla redukcji zanieczyszczeń obszarowych” (EKOROB). Punkt informacyjno-promocyjny EKOROB cieszył się zainteresowaniem przybyłych gości, których interesowały szczegóły realizacji projektu i wyrażali chęć wdrożenia podobnego projektu w innych częściach Polski.
W tym roku przypadło 20-lecie LIFE+. Z tej okazji na spotkanie przybył Joaquim Capitao, reprezentant Komisji Europejskiej, Zastępca Dyrektora Life Przyroda. Zaprezentował historię i osiągnięciach instrumentu finansowego oraz przedstawił różne działania finansowane przez LIFE+. Przez 20 lat dofinansowano 1940 projektów na ponad 4 miliardy euro.

Więcej informacji: http://www.nfosigw.gov.pl/srodki-zagraniczne/instrument-finansowy-life/aktualnosci/art,113,reminiscencje-dnia-informacyjnego-life-w-polsce.html

 

 

powrót