AKTUALNOŚCI

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Smardzewicach nad Zbiornikiem Sulejów Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie zorganizował spotkanie robocze pt. „Wykorzystanie współpracy regionalnej dla realizacji nowych wyzwań”. (08.03.2018)

czytaj więcej
Piknik z EKOROB-em i turniej siatkówki plażowej 02-03.08.2014 r., Barkowice CUP 2014
Ostatnia aktualizacja: 21.09.2014

W dniach 2-3 sierpnia 2014 r. w Barkowicach odbyło się ogólnodostępne spotkanie informacyjno-edukacyjne w formie pikniku rodzinnego dla mieszkańców oraz osób wypoczywających nad Zbiornikiem Sulejowskim w ramach realizacji projektu LIFE+ EKOROB LIFE08 ENV/PL/000519.

Piknik z EKOROB-em połączony był z drugą edycja turnieju siatkówki plażowej – Barkowice Cup  pod honorowym patronatem Burmistrza Sulejowa Pana Stanisława Baryły.

Organizatorami spotkania był Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie oraz Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii PAN. Spotkanie zorganizowano we współpracy Restauracją Róża Wiatrów, Szkołą Siatkówki Bąku Volley School oraz OSP Barkowice.

Do rywalizacji w turnieju eliminacyjnym przystąpiło 11 drużyn żeńskich i 24 drużyny męskie.

Wyniki rywalizacji Pań:

I. miejsce KATARZYNA PARTYKA / EDYTA ŻURAWSKA

II. miejsce MAJA DALESZCZYK / SAWICKA MARTA

III. miejsce NATALIA MOFINA / MAGDALENA WĘGRZYN

Najlepsza zawodniczka turnieju: KATARZYNA PARTYKA

Wyniki rywalizacji Panów:

I. miejsce PIOTR MAJCHRZAK / BARTEK ZIELIŃSKI

II. miejsce ADRIAN OLCZYK / MARCIN ILCZUK

III. miejsce BARTOSZ BRANDYS / KAROL MAŁAGOWSKI

Najlepszy zawodnik turnieju: KAROL MAŁAGOWSKI

 

Uczestnicy pikniku mieli okazję zapoznać się z realizacją projektu EKOROB (www.ekorob.pl) w zlewni Pilicy i na zbiorniku Sulejowskim, porozmawiać na temat prowadzonych działań i rezultatów Projektu oraz otrzymać materiały i ulotki związane z tematyką projektu. Dla dzieci zostały przygotowane konkursy i atrakcje, których tematem była ochrona środowiska i ograniczanie zanieczyszczeń, m.in. udział w plenerowej grze planszowej. Poprawne odpowiedzi i aktywność były nagradzane gadżetami promocyjnymi Projektu EKOROB.

Na zakończenie spotkania odbyło się ognisko integracyjne z pieczeniem kiełbasek dla uczestników spotkania.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom w turnieju.

Więcej informacji i zdjęć: http://www.sulejow.pl

powrót