AKTUALNOŚCI

W dniu 12 października 2015 roku odbyło się wyjazdowe posiedzenie Zarządu Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim. (05.01.2016)

czytaj więcej
Prezentacja projektu podczas konferencji "Ochrona i rekultywacja jezior"
Ostatnia aktualizacja: 09.11.2010

Założenia koncepcyjne projektu LIFE+ EKOROB zostały zaprezentowane przez Panią Katarzynę Izydorczyk w trakcie VII Konferencji Naukowo-Technicznej Ochrona i rekultywacja jezior. Konferencja odbyła się w Toruniu w dniach 7-9 października 2010 r.

Motywem przewodnim konferencji były uwarunkowania, przesłanki i zasady tworzenia prawidłowego, uzasadnionego naukowo, programu rekultywacji jezior. W trakcie konferencji prezentowano wyniku działań rekultywacyjnych na polskich zbiornikach wodnych. Odbyła się również sesja wyjazdowa w miejsce realizacji projektu LIFE "Rekultywacja jezior Jelonek i Winiary w Gnieźnie metodą inaktywacji fosforu w osadach dennych".

Pani Katarzyna Izydorczyk przedstawiła prezentację pt."Zastosowanie stref ekotonowych w ograniczaniu zanieczyszczeń obszarowych" autorstwa Katarzyny Izydorczyk, Wojciecha Frątczaka, Agaty Drobniewskiej, Małgorzaty Badowskiej i Macieja Zalewskiego. www.ochronajezior.pl

Prezentacja Toruń 2010

powrót