AKTUALNOŚCI

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Smardzewicach nad Zbiornikiem Sulejów Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie zorganizował spotkanie robocze pt. „Wykorzystanie współpracy regionalnej dla realizacji nowych wyzwań”. (08.03.2018)

czytaj więcej
Spotkanie Honorowego Komitetu Sterującego
Ostatnia aktualizacja: 15.12.2012

W dniu 12 listopada 2012 roku w siedzibie Europejskiego Regionalnego Centrum Ekohydrologii w Łodzi odbyło się drugie spotkanie Honorowego Komitetu Sterującego Projektu LIFE+ EKOROB powołanego przez dyrektora RZGW w Warszawie Leszka Bagińskiego.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele następujących instytucji: Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, Krajowego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie, Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi, Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Łodzi, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Warszawie, Międzynarodowego Instytut Polskiej Akademii Nauk Europejskiego Regionalnego Centrum Ekohydrologii pod auspicjami UNESCO w Łodzi.

powrót