AKTUALNOŚCI

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Smardzewicach nad Zbiornikiem Sulejów Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie zorganizował spotkanie robocze pt. „Wykorzystanie współpracy regionalnej dla realizacji nowych wyzwań”. (08.03.2018)

czytaj więcej
Trzecie spotkanie Platformy Interesariuszy
Ostatnia aktualizacja: 01.12.2011

W dniu 9 listopada 2011 odbyło się trzecie spotkanie Platformy Interesariuszy dla projektu LIFE+ EKOROB. Spotkanie, którego organizatorem było Europejskie Regionalne Centrum Ekohydrologii pod auspicjami UNESCO (ERCE), odbyło się w hotelu Podklasztorze w Sulejowie. Przedmiotem spotkania było omówienie kwestii związanych z możliwościami pozyskiwania środków na inwestycje wodno-ściekowej przez lokalne gminy, a także zreferowanie stanu zaawansowania realizacji projektu.

W spotkaniu uczestniczyło dwudziestu sześciu Interesariuszy Platformy, troje prelegentów z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach, Kielcach i Łodzi, a także przedstawiciele beneficjentów Projektu LIFE+ EKOROB: Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej (RZGW) w Warszawie i Europejskiego Regionalnego Centrum Ekohydrologii (ERCE) w Łodzi.

 więcej ...

 

powrót