AKTUALNOŚCI

W dniu 15 grudnia 2017 roku w Smardzewicach nad Zbiornikiem Sulejów Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Warszawie zorganizował spotkanie robocze pt. „Wykorzystanie współpracy regionalnej dla realizacji nowych wyzwań”. (08.03.2018)

czytaj więcej
Dzień Informacyjny LIFE+ 1 lipca 2014 r., Warszawa
Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014

 W dniu 1 lipca 2014 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Fundacji Nowe Horyzonty przy ul. Bobrowieckiej 9 w Warszawie przedstawiciele projektu EKOROB uczestniczyli w Dniu Informacyjnym LIFE, który odbył się po raz siódmy.

Dzień Informacyjny był okazją do zapoznania się z założeniami programu LIFE 2014-2020 prezentowanymi przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w tym kwestiami współfinansowania przez NFOŚiGW. Poza tym w części konferencyjnej zaprezentowano przez beneficjentów trzy projekty, dzieląc się swoimi doświadczeniami zarówno z okresu przygotowywania projektu, jak i jego realizacji.
 
W części wystawowej 25 spośród dotychczasowych beneficjentów, w tym projekt EKOROB, miało możliwość zaprezentowania działań realizowanych w ramach programu projektów wśród obecnych, jak i potencjalnych beneficjentów Programu LIFE. Była to okazja do promowania własnych projektów przez ich beneficjentów, jak i do wymiany doświadczeń, czy zdobycia wiedzy przez przygotowujących się do aplikowania w najbliższym naborze.
 
W konferencji wzięło udział około 220 uczestników, a dzięki transmisji „na żywo” na stronie NFOŚiGW dokonano około 415 odsłon.
 
Więcej informacji o konferencji: 
 
 

 

powrót